Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Videolu Anlatım

Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Videolu Anlatım

İlginç çalışmalar serisine devam ediyoruz. Dolaşırken yine bir sitede rastladığımız bu güzel çalışmayı sizlere de sunmak istedim. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir çalışma olabilir. Çoraptan oyuncak maymun yapmak veya değişik oyuncaklar yapmak için sitemizde yer alan diğer çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Eski çorap değerlendirme çalışmalarına sıkça rastlayacağınız sitemizde birbirinden güzel ve komik oyuncak yapımıyla alakalı çalışmalara da yer vermiştik. Eski çoraptan nasıl oyuncak yapılır demeyin. Gerçekten yapılıyor ve yapıldığında sizi şaşırtacak modeller ortaya çıkabilir. Kolay gelsin.

 
 

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi

Spielzeug aus alten Socken – toys from old socks – jouets de vieilles chaussettes – legetøj fra gamle sokker – brinquedos de meias velhas – giocattoli da vecchi calzini

 

Dağınık Düşük Topuz Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dağınık düşük saç topuz modeli, dağınık düşük saç topuzu ve dağınık düşük saç topuzu nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir