Eski Çoraptan Zürafa Oyuncağı Yapılışı

Eski Çoraptan Zürafa Oyuncağı Yap

Eski çoraplarınızı kullanarak, zürafa oyuncağı yapabilirsiniz. Bu paylaşımımızda sizlere eski çorap kullanılarak yapılmış zürafa oyuncağını paylaşıyoruz. Resimli anlatıma göre sizde aynısından yapabilirsiniz. Eski çoraptan nasıl oyuncak yapacağınızla ilgili daha önce çoğu kez çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta çok güzel anlatımlı oyuncak çorap bebek veya çoraptan köpek oyuncak yada kukla gibi birçok güzel çalışmayı da hemen bu yazımızın altında görebilirsiniz. Birbirinden güzel ve keyifli çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilir ve hemen çocuklarınıza yapabilirsiniz.

 
 

İsterseniz evde süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Eski çorapları değerlendirme projeleri adına birçok çalışmayı sizlere daha önce paylaşmıştık. Hepsi çok güzel ve harika şeyler ortaya çıkartmışlar. Beğenebilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-coraptan-zurafa-oyuncagi-yapilisi

 

Eski Çoraptan Kolay Oyuncak Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski çoraplardan nasıl oyuncak yapılır, eski çoraplardan oyuncak ve eski çoraptan nasıl oyuncak yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir