Eski Kamyon Lastiğinden Süs Havuzu Yapmak

Daha önce de eski lastikten süs havuzu yapmak için çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Hatta hemen bu yazımın altında onlara rastlayabilirsiniz. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın kısa kısa anlatımlı resimlerini paylaştım.

Sizde evinizde bahçeniz genişse ve süs havuzu yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaştığım resimli anlatım belki işinize yarayabilir. Öncelikle eski kamyon lastiğine ihtiyacınız var.

Daha sonra bahçenizde lastik boyutunda yuvarlak bir çukur kazdıktan sonra lastiği ikiye yarıp, içine koymanız yeterli oluyor. Daha sonra beton döküp süs havuzunu oluşturabilirsiniz.

Şimdi sizleri nasıl yapılacağını gösteren eski kamyon lastiğinden süs havuzu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-kamyon-lastiginden-sus-havuzu-yapmak

source : http://www.canimanne.com/10-adet-ilginc-kendin-yap-fikirleri-diy.html

 

Keçe Fil Şablonu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay fil yapmak, evde kolay keçe fil yapmak ve fil şablonu resimli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir