Eski Kazaktan Yapılmış Puf Örneği

Eski Kazaktan Yapılmış Puf Örneği

Eski kazaklardan yapılmış puf örneği. Bu çalışmanın resimli anlatımını ilerleyen zamanda bulup, sizlere paylaşacağız. Gerçekten çok şirin ve başarılı gözüküyor. Evde eski kazaktan puf nasıl yapılır demeyin. Bakın yapmışlar. Sizde yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Eski kazakları değerlendirmek isterseniz sizde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Eski kazakla nasıl puf yapılır diyorsanız sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Anlatımlı puf çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Eski kazaktan yada eski artık kumaşları da kullanarak çok güzel puf minderler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-kazaktan-puf-yapimi

eski-kazaktan-puf-yapimi2

 
 

eski-kazaktan-puf-yapimi3

eski-kazaktan-puf-yapimi4

eski-kazaktan-puf-yapimi5

 

puff aus alten Pullover – puff from old sweaters – bouffée de vieux chandails – pust fra gamle trøjer – sopro de camisolas velhas – puff da vecchi maglioni

 

Eski Tekerlekten Puf Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski lastikten puf yapımı, eski tekerlekten puf yapılışı ve eski tekerlekten puf yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir