Eski Kot Pantolondan Kot Etek Yapmak

Bu yazımda sizlere kottan mini etek yapmak için güzel bir değerlendirme projesi paylaştım. Hepimizin evinde kullanmadığımız ve atmaya kıyamadığımız kot pantolonları vardır.

Bu kot pantolonları atmanıza gerek yok. Onları çok güzel kottan süper mini haline getirebilirsiniz. Evde kot pantolonundan yeni eşya yapmak için daha önce de birçok geri dönüşüm ve yenileme çalışmaları paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde eski kot pantolondan kot etek yapmak için resimli adımları gösteren güzel bir anlatım paylaştım. Yapmanız gereken terzi makası ile resimli anlatımdaki gibi ilgili yerlerden kesmek ve eski kottan süper mini etek yapmak için dikiş makinesi ile kestiğiniz yerdeki püskülleri ortadan kaldırmak.

 
 

Daha sonrasında harika bir kot mini etek sahibi olabilirsiniz. Şimdi sizleri eski kot pantolondan kot mini etek yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

eski-kot-pantolondan-kot-etek-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-old-jeans-skirt/

 

Renkli Örgü Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arkadaşlık bilekliği nasıl yapılır, evde bilezik nasıl yapılır ve evde kolay arkadaşlık bilekliği yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir