Eski Kotla Kitap Kaplama – Resimli Anlatım

Eski Kotla Kitap Kaplama – Resimli Anlatım

Eski kottan neler yapıldığını kısa süre önce paylaştığım çeşitli çalışmalarda görmüştük. Bu kez sizlere eski kotla kitap kaplama çalışması paylaşacağım. Gerçekten çok güzel gözüküyor. Sizinde ajandalarınız veya telli not yazdığınız kitaplarınız varsa, mutlaka bu kitaplarınızı veya defterlerinizi eski kot ile kaplamalısınız. Şahane gözükeceğini söyleyebiliriz.

 
 

Evinizde bulunan eski kot pantolonundan veya eski kot türü eşyalarınızı kullanarak bu çalışmayı çok kolay bir şekilde sizde evinizde yapabilirsiniz. Eski kottan yapılan diğer çalışmalar için sitemizde yer alan değerlendirme ve geri dönüşüm kategorilerine göz atmalısınız. Birbirinden farklı kottan yapılan çalışmalara inanın şaşıracaksınız.

source : http://lifemadecreations.blogspot.com.tr/2010/04/spring-in-my-step-blog-hop-with.html

jeans pot – jean pot – Jeans Topf

 

Eski Araba Lastiğinden Salıncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba lastiğindan salıncak, balançoire ve eski tekerlekten salıncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir