Eski Kravatlardan Neler Yapılır?

Eski Kravat Değerlendirme

Eski kullanmadığınız kravatlarınızdan değişik işe yarayan eşyalar yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere eski kravatlar kullanılarak farklı işlevlere sahip çok amaçlı eşyalar yapıldığını göstereceğiz. Eski kravat değerlendirme çalışmaları arıyorsanız işte size birbirinden güzel örnekler. Eski kravattan ne yaparım demeyin. Gerçekten inanılmaz ve değişik şeyler yapılıyor.

 
 

Sitemizde kravattan yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Hatta bazılarının nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatım ve videolu anlatımlar da paylaşmıştık. Öğretici çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede kravattan güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Kravat değerlendirme çalışmaları sayesinde atmaya kıyamadığınız kravatları da işe yarar bir şeyler yapmış olursunuz. Kolay gelsin.

 

Kavanoz Süsleme Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kavanoz nasıl süslenir, kavanoz nasıl süslenmeli ve kavanoz süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir