Eski Küvetten Koltuk Yapımı Resimli

Eski Küvetten Koltuk Yapımı Resimli

Eskiyen küvetlerinizi atmayın. Yada depoya kaldırdıysanız onları bir araya getirin ve resimli örneklerde olduğu gibi sizde güzel bir çalışma yapın. Bahçenize veya dekoratif koltuk olarak kullanabileceğiniz yerlerde harika duracaklar. Biraz boya, birazda minder yetecek…

 
 

Eski banyo küvetinden oturak yapmak veya bu tür değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum. Hem eski eşyaları atmamış oluyoruz. Hem de bu tür eşyalarla evi çok farklı göstermiş oluyoruz. En son kardeş payı dizisinde böyle bir çalışma görmüştük. Eski banyo küvetini ikiye bölmüşler ve oturak yapmışlardı. Sizde aynısından yapabilirsiniz.

alte Badewanne Sitz – old tub of seats – vieux rafiot de sièges – gamle badekar sæder – antiga banheira de assentos – vecchia vasca di sedili

 

El Yapımı Ayna Nasıl Yapılır? Plastik Kaşıklardan Ayna Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı ayna, el yapımı ayna nasıl yapılır ve evde ayna nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir