ESKİ LASTİKTEN OYUN ALANI OYUNCAK YAPMAK

Eski lastikten oyun alanı oyuncak yapmak için bu tür fikirler her zaman işe yarar. Eski araba lastiği genelde depoya atılır. Geri dönüşüm için hurdacılara verilir. Yada lastikçilere çok ucuz bir miktara satılır.

Ancak eski lastikleri değerlendirerek onları çocukların oyun alanına harika tahterevalli oyuncak haline dönüştürebilirsiniz. Daha önce de lastikten salıncak yapmak için fikirler paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda paylaştığım eski lastikten oyun alanı oyuncağı yapmak için aşamaları yerine getirerek sizde eski lastiği oyuncağa dönüştürebilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri eski lastiği değerlendirme ve oyuncak yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-lastikten-oyun-alani-oyuncak-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir