Eski Penyeden Kolay Bileklik Yapmak

Evde nelerden bileklik yapabiliriz? diyenlere cevap niteliğinde ki paylaşımım sayesinde sizde eski penyeden veya eski kazaktan kolay bileklik yapmayı öğrenebileceksiniz. Bazen eski giysilerimizi kesip ya bez yaparız.

Yada başka bir amaç uğruna harcarız. Bu yazımda sizlere Eski penyeden kolay bileklik yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu çalışma sayesinde eski kumaştan bileklik yapmak veya atık kumaştan bileklik nasıl yapılır? sorusu soranlara paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum.

Eski tişörtten bileklik yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde eski penyeden bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

eski-penyeden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://stylowi.pl/424499

 

Evde Kolay Penye Nasıl Süslenir başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski elbise süsleme, evde kolay kıyafet nasıl süslenir ve evde kolay penye süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir