Eski Şemsiyelerden Neler Yapılır?

Eski Şemsiyelerden Neler Yapılır?

Evinizde bulunan eski şemsiyelerden neler yapabilirsiniz? hiç düşündünüz mü? evet bu yazımda sizlere eski şemsiyelerinizi nelere dönüştürebileceğinizi gösteren örnek çalışmalar paylaşacağım. Beğendiğiniz örnek çalışmaya göre kendi eski şemsiyelerinizi dönüştürebilir ve yeni eşyalara çevirebilirsiniz. Değerlendirme kategorisine ekleyeceğim bu çalışmaya benzer çalışmaları yine aynı kategoride bulabilirsiniz.

 
 

Eski şemsiyelerden neler yapacağınızı örnek çalışmalardan görecek ve hatta bazılarına şaşıracaksınız. Evde eski şemsiyeleriniz varsa hepsini bir araya getirin ve bu yazımda paylaşacağım örnek çalışmalara bir göz atın. Daha önce sitemizde şemsiyeden abajur yapımı ile ilgili bir paylaşımım olmuştu. Yine ona benzer bir örnek resmi bu paylaşımda görebilirsiniz. Şemsiyelerden neler yapıldığını hep birlikte görelim ;

source : http://www.nonsprecare.it/riciclo-creativo-ombrelli-vecchi-rotti/riciclo-creativo-ombrelli-vecchi-rotti-12

alte Dach – vieux parapluie – old umbrella

 

Evde Kolay Örgü Horoz Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde örgü horoz yapımı, knitting cock ve kolay örgü horoz yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir