Eski Tahta Paletlerden Yapılan Çalışmalar

Eski Tahta Paletlerden Yapılan Çalışmalar

Tahta paletleri kullanarak harika geri dönüşüm ürünleri elde edebiliriz. Bu yazımızda resimlerini incelediğiniz çalışmaların tamamı tahta paletler kullanılarak yapılmıştır. Sizlerde kolay ve pratik bir şekilde eski tahta paletleri kullanarak muhteşem eşyalar yapabilirsiniz.

Ahşap paletten oturak yapmak veya daha değişik fikirler arıyorsanız, sitemizde bol bol bu türden fikirler yer alıyor. Daha önce ki paylaştığımız çalışmalar ise hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilir ve keyif alabilirsiniz. Kolay gelsin.

tahta-paletlerden-yapilanlar

tahta-paletlerden-yapilanlar2

tahta-paletlerden-yapilanlar3

 
 

tahta-paletlerden-yapilanlar4

tahta-paletlerden-yapilanlar5

tahta-paletlerden-yapilanlar6

diejenigen von Holzpaletten gestellt – those made of wooden pallets – celles qui sont faites de palettes en bois – dem, der foretages af træpaller – aquelas feitas de paletes de madeira – quelli fatti di pallet di legno

 

Kablo Makarasından Yapılan Sehpa ve Puf Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap kablo makarası değerlendirme, ahşap kablo tekerleği değerlendirme ve boş makaradan yapılanlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir