Eski Tekerlekten Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Eski Tekerlekten Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Detaylı bir şekilde eski lastiklerinizi nasıl pufa dönüştüreceğinizi göreceksiniz. Kolay yapılışı sayesinde sizde evinize kullanışlı puf yapabileceksiniz. Resimli anlatımı takip ederek, bu güzel çalışmayı çok pratik ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Eski araba lastiklerini değerlendirerek puf minder yapmakla ilgili birçok farklı çalışmayı daha önce de paylaşmıştık. Bu da yine bir benzeri olarak karşınıza çıkıyor. Bu güzel çalışmadan da yararlanabilir ve evde eski lastikten puf oturak yapabilirsiniz.

Yapımı zor olmayan çalışmanın detaylı anlatımı ise hemen altta yer alıyor. Kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

eski-tekerlekten-puf-yapilisi

puff aus Altreifen – puff from old tires – bouffée de vieux pneus – pust fra gamle dæk – sopro de pneus velhos – puff da vecchi pneumatici

 

Dantel Mumluk Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel ile mumluk, dantel mumluk çalışması ve dantel mumluk modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir