Eski Tişörtlerden Neler Yapılır?

Eski Tişörtlerden Neler Yapılır?

Bu yazımızda sizlere eskiyen tişortlerinizi atmak yerine veya el bezi yapmanız yerine onları daha değişik eşyalara dönüştürüp, tekrar hayat verebileceğinizi göstereceğiz. Bu paylaşımımız çok hoşunuza gidecek. Çünkü eski tişörtlerinizden çok amaçlı eşyalar yapacak ve onları kullanacaksınız.

Öncelikle evinizde eski tişörtleriniz kesin vardır. Bu eski tişört değerlendirme çalışma işlemi yaparak, onları bir paspasa veya kullanışlı bir pazar filesi haline getirebilirsiniz. Altta paylaştığım resimler ve anlatımlı video sayesinde sizde eski tişört nasıl değerlendirilir öğrenmiş olacaksınız.

Daha önce sizlere eski tişörtleri kesmek atmak yerine onları harika işlevi olan yeni eşyalara dönüştürmekle ilgili paylaşımlar yapmıştım. Hatta eski tişörtten bere yapımı çalışması ve eski tişörtten sırt çantası yapımı gibi daha değişik çalışmaları sitemizde yer alan geri dönüşüm kategorisinde ve değerlendirme bölümünde bulabilirsiniz.

eski-tisortlerden-neler-yapilir

eski-tisortlerden-neler-yapilir2

eski-tisortlerden-neler-yapilir3

eski-tisortlerden-neler-yapilir4

eski-tisortlerden-neler-yapilir5

 
 

eski-tisortlerden-neler-yapilir6

Eski tişörtleri keserek onları bir atkı haline getirebilirsiniz.

eski-tisortlerden-neler-yapilir7

eski-tisortlerden-neler-yapilir8

eski-tisortlerden-neler-yapilir9

Daha birçok şeyi eski tişörtlerinizle yapabilirsiniz. Yeter ki hayal gücünüz geniş olsun…

Üstte paylaştığım anlatımlı videoda eski tişört paspas yapımı anlatılmaktadır. Bu sayede eski tişörtlerinizi çok güzel dekoratif banyo paspaslarına dönüştürebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım eski tişörtleri değerlendirme videoları olarak üstte paylaştığım anlatımlı çalışmada ise tişörtten bere yapılışı anlatılmıştır. Bu sayede eski tişörtlerinizi güzelce değerlendirebilir ve onlardan harika bereler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Ce qui a fait de vieux T-shirts – What made from old T-shirts – Was aus alten T-Shirts gemacht

 

Tığ İşi Trabzan Örneği Yapılışı Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet, tığ işi ikili trabzan ve tığ işi trabzan nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir