Eski Tişörtten Atkı Yapılışı – Resimli Anlatım

Eski Tişörtten Atkı Yapılışı – Resimli Anlatım

Evinizde kullanmadığınız eski tişörtleriniz varsa, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde eski penyelerinizden atkılar yapabileceksiniz. Resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde eski tişörtlerinizi kolaylıkla yeni atkılara dönüştürebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Eski tişörtten atkı yapımını anlatan resimli anlatımda anlatılan çalışmayı sizde evinizde rahatlıkla ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eski tişörtten atkı yapma ile ilgili sanırım daha önce de paylaşımlarda bulunmuştum. Bu yazımda da yine sizlere önceki paylaşımlarım gibi eski penyeden atkı yapımını anlatan şahane bir resimli anlatım paylaşacağım. Nette dolaşırken yabancı bir kaynakta bulduğum bu çalışmayı mutlaka denemelisiniz.

 
 

eski-tisortten-atki-yapimi

source : http://hobbywork.ru/sharf-snud-iz-staroy-futbolki/

T-shirt scarf – T-shirt écharpe – T-shirt Schal

 

Resimli Ön Sayfa Örnekleri - Kapak Sayfaları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Bildseite, Cette page illustrée ve illustrated page hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir