Eski Tişörtten Bebek Önlüğü Yapımı

Eski Tişörtten Bebek Önlüğü Yapımı

Eski tişörtlerinizi atmayın. Onları kullanarak farklı şeyler yapabileceğiniz gibi, el bezi yapmak yerine onları kullanarak bebeklerinize önlükler yapabilirsiniz. Gerçekten harika ve kullanışlı bebek önlükleri yapabileceksiniz.

Bu yazımızda sizlere eski tişörtten önlük yapımını göstereceğiz. Eski penyeden bebek önlüğü yapabilir ve keyifle bebeğiniz için kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de değerlendirme kategorisinde paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımızın altından ulaşarak inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Hemen altta öğretici videolar da yer alıyor. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi2

 
 

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi3

 

 

Eski sevimli tişörtlerinizi daha şirin eşyalar haline getirebilirsiniz. Bu örnekte olduğu gibi… Sizlerde çocuklarınıza bu şekilde eğlenceli eşyalar yapabilirsiniz.

Babyschellfisch aus alten T-Shirts – baby bib from old T-shirts – bavoir vieux T-shirts

 

Çiçekli Bebek Battaniyesi Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bebek battaniyesi yapımı, çiçek desenli battaniye ve çiçekli battaniye yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir