Eski Tişörtten Fular Yapılışı Resimli Anlatım

Eski Tişörtten Fular Nasıl Yapılır

Eski tişörtlerinizden çeşitli şeyler yapabilirsiniz. Bu yazımızda yine sizlere eski tişörtlerinizi nasıl değerlendireceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde eski tişörtlerinizden güzel fularlar yapabilirsiniz. Kolay fular yapımı, kolay fular yapmak isteyenler bu konuya odaklanmalı…

Eski penyeden fular yapmak için kullanacağınız bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel icatlar ortaya çıkarabilirsiniz. Eskileri değerlendirmiş olursunuz. Hem de eski kıyafetleri veya eski tişörtlerinizi atmamış olursunuz.

Evde eskilerden yeni bir şeyler yapmak için sitemizde daha önce birçok çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyerek çok güzel çalışmalar yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-tisortten-fular-yapimi

 

Mantar Tıpalarından Yapılan 25 Farklı Çalışma başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mantar tıpalarından ne yapılır, mantar tıpalarından neler yapılır ve mantar tıpalarından yapılanlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir