ESKİ TİŞÖRTTEN HIRKA YAPMAK

Eski tişörtten hırka yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizinde seveceğinizi ve yapmayı isteyeceğinizi düşünüyorum. Bu tür elbise yenileme fikirlerini çok beğeniyorum. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede tamamlanması sayesinde değişik kıyafetler ortaya çıkartmış oluyorsunuz.

Eski tişörtten hırka yapmak için paylaştığım çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Kısa sürede sizde aşamaları tamamlayarak eski tişörtten hırka yapabilir ve keyifle giyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve atmaya kıyamadığınız iyi kumaşa sahip tişört veya penyelerinizi bu şeklide hırkalara dönüştürebilirsiniz.

Böylece atmaya kıyamadığınız eşyanızı daha yeni bir rolle kullanmaya devam edebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar gördüklerinde ise hem değişik bir hırka modeline sahip olduğunuzu görecekler. Hem de nereden aldığınızı dahi soranlar olabilir. Bu yüzden bu tür çalışmalar her zaman popüler olmuştur.

 
 

Eski penyeden hırka yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan kıyafet değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çok güzel ve şık elbiselere sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-tisortten-hirka-yapmak

source

 

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çantası şablonları ve kolay çanta şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir