Eski Tişörtten Nasıl Şal Yapılır? Resimli Anlatım

Eski Tişörtten Şal Yapmak

Eski tişörtleri kullanarak kısa sürede kullanışlı şallar yapabilirsiniz. Pratik şal yapımı için eski tişörtlerinizi bir araya getirin ve bu yazımızdaki resimli anlatımdan yararlanarak yeni şal yapın. Eski penyeden şal yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde kolayca yapabilirsiniz. Eski tişörtten şal nasıl yapılır diyorsanız altta adım adım anlatım yer alıyor.

Eski tişörtten şal nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel şal modelleri yapabilirsiniz. Kolay yapılan şal örnekleri sayesinde sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Eski tişört değerlendirme fikri olarak bu güzel çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

eski-tisortten-nasil-sal-yapilir

machen es leicht zu wickeln – make it easy to wrap – rendre facile pour envelopper – gør det nemt at pakke – tornar mais fácil para embrulhar – rendere più facile per avvolgere

 

Ajur Desenli Fırfırlı Bayan Bolero Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ajur desenli bayan bolero modelleri, ajur desenli fırfır kenarlı bolero ve ajur desenli fırfır modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir