Eski Tişörtten Sırt Çantası Yapımı Resimli Anlatım

Eski Tişörtten Sırt Çantası Yap

Eski tişörtlerinizi geri dönüşüm fikri olarak onları kullanışlı sırt çantalarına dönüştürebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde tişörtlerinizi sırt çantası yapabilir ve kullanabilirsiniz. Eski tişörtlerinizi sırt çantası yapma bilgileri aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

Eski tişört değerlendirme çalışmaları arasında önerdiğim güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde eski tişörtünüzü kesip biçerek ondan güzel bir sırt çantası yapabilirsiniz. Eski tişörtten sırt çantası yapmak veya benzeri çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

eski-tisortten-sirt-cantasi-yapilisi

Rucksack aus alten T-Shirts gemacht – backpack made from old T-shirts – Sac à dos fabriqués à partir de vieux T-shirts – rygsæk lavet af gamle T-shirts – mochila feita a partir de velhos T-shirts – zaino realizzato da vecchie t-shirt

 

Keçeden Elma Şeklinde Bardak Altlığı Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden bardak altlığı nasıl yapılır, keçeden bardak altlığı yapılışı ve keçeden bardak altlığı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir