Eski Tişörtten Tablo Yapımı

Eski tişörtten tablo yapmak isteyenler için bu yazımda örnek bir çalışma paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan ve eğlenceli olan bu çalışmayı sizde evinizde eski penyeler ile yapabilirsiniz. Eski tişörtten kolay tablo yapmak için öncelikle kullanmadığınız tişörtlerinizin ön yüzünü kullanacaksınız. Bunu da gerdirme yöntemi ile yapabilirsiniz. İlk olarak çerçevenizi hazırlıyorsunuz.

Çerçevenizin üzerine penyeyi gerdirecek şekilde giydirdikten sonra iğne iplik ile veya zımba ile tabloya sabitleyebilirsiniz. Bu çalışmayı son zamanlarda tişört baskısı yapan bilgisayarcılar da öneriyor. Bilgisayarda beğendiğiniz manzara resimlerini veya güzel resimleri beyaz atlet üzerine bastırdıktan sonra aynı bu yöntemi kullanarak çerçevenin üzerine gerdirme yöntemi ile kolay tablolar yapabilirsiniz.

Eski tişörtten tablo yapmak için farklı renkte penyelerinizi veya üzerinde değişik süsler olan tişörtlerinizi kullanabilirsiniz. Eski kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız penyelerinizi kullanarak harika tablolar yapabilirsiniz. Evde kolay tablo yapmak için daha önce de çeşitli çalışmaları dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde paylaşmıştım.

 
 

Bu yazımda da yine sizlere eski penyeden kolay tablo yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Umarım işinize yarar. Şimdi sizleri eski tişörtten tablo yapmak isteyenler için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

eski-tisortten-tablo-yapimi

table des T-shirts – Tabelle von T-Shirts – table of T-shirts – mensa T-shirts – tavolo di T-shirt – tabla de camisetas

Eski penyeden tablo yapabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz. Resimli anlatımda eskiyen bir penye kullanılmış ve gerçekten güzel bir görüntü ortaya çıkmış. Sizde aynı çalışmaları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Arı Motifli Paspas Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arı desenli paspas, arı motifli paspas ve arı motifli paspas yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir