ESKİ TRAKTÖR LASTİĞİNDEN MİNİ PLAJ YAPMAK

Evde çocuklarınıza bahçede oynamaları için mini plaj yapmak ister misiniz? sanki cevabı evet gibi duyuyorum. Bu yazımda sizlere eski traktör lastiğinden mini plaj yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Eski lastikten mini plaj yapmak için kumu artık nereden bulursunuz bilmiyorum.

Ancak çalışmayı az çok resimli örnekten nasıl yapıldığını öğrenip, sizde evinizin bahçesine yapabilirsiniz. İnanın çocuklar çok sevinecek. Bu güzel çalışmayı yapmanız için hiçbir engel yok.

Büyük bir traktör lastiğine veya kepçe lastiğine ihtiyacınız var. Böylece içini plaj kumu ile doldurduktan sonra, çocuklarınıza harika bir mini plaj oyun alanı yapmış olacaksınız.

Bence bir düşünün. Çocuklarınızı çok mutlu edeceğinizi şimdiden söyleyebilirim. Çocukları sevindirmek sevaptır. Kolay gelsin.

 
 

eski-traktor-lastiginden-mini-plaj-yapmak

source

 

ARABA LASTİĞİNDEN TAHTEREVALLİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba lastiğinden ev, araba lastiğinden ev yapımı ve araba lastiğinden havuz yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir