Etamin İşlemeli Kanaviçeler

Etamin İşlemeli Kanaviçeler

Etamin işlemeli kanaviçe örneklerini bu başlık altında topluyoruz. Şimdilik bu kadar paylaşıyoruz. Ancak ilerleyen zamanlarda daha fazla etamin işlemeli kanaviçe örneklerini sizler için derleyeceğiz. En güzel etamin işleme örneklerine ulaşacağınız alttaki resimler çok işinize yarayacak. Etamin işleme işleri ile uğraşıyorsanız bu güzel örnekler her zaman ilham verici olmuştur.

 
 

Sizlerde evde etamin işleme yapıyorsanız bu güzel motiflerden yararlanabilir veya esinlenebilirsiniz. Yeni etamin örnekleri veya etamin modelleriyle alakalı çalışmaları sürekli olarak sitemizde bulabilirsiniz. Çok güzel etamin örneklerini daha önce de paylaşmıştık. Hatta anlatımlı videolar da sitemizde yer alıyor. Kolay gelsin.

etamin bestickten – etamin embroidered canvas – Etamin toile brodé – Etamin ricamato tela – canvas bordada etamin – Etamin broderet lærred

 

Tişört Süsleme Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. süsleme yapılmış tişörtler, tişört nasıl süslenir ve tişört süsleme çalışmaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir