Ev Yapımı Sivrisinek Kovucu

Ev Yapımı Sivrisinek Kovucu

Yazın gelmesiyle sivrisinek problemi de yayılmaya başladı. Birçok kişi evinde sivrisineklerden kurtulmanın yolunu arıyor. Bu paylaşımımızda sizlere ev yapımı sivrisinek kovucu nasıl yapılır? göstereceğiz.

Yazımızda yer alan videoyu izleyerek, ev yapımı sivrisinek kovucu sayesinde yazın evinizde serin bir yaz geçireceksiniz. Yaz aylarının sıcağında en büyük baş belamız olan sivrisineklerden kurtulmak mümkün.

Bunu altta paylaştığım video sayesinde kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Ev yapımı sivrisinek kovucu ile artık sizde meyve sineklerinden veya sivrisineklerden korunabileceksiniz. Daha önce sizlere resimli anlatım olarak sivrisineklerden kurtulmanın anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda ise resimli anlatım yerine anlatımlı bir video paylaştım.

 
 


ev-yapimi-sivrisinek-yapimi

Yukarıdaki bir sivrisinek ve yaz aylarında sıcaklarda bizi en çok rahatsız eden en küçük düşmanımız. Kurtuluşu ise aşağıda anlatılmaktadır. Mutlaka izleyin.

Bu anlatımlı videoları anlatan arkadaş gerçekten araştırıyor ve bilgi verici yenilikler paylaşıyor. Ben de kendisinin hazırladığı bu güzel videoları alıp, sizlere ulaştırıyorum. Kolay gelsin.

Mücke – mosquito – moustique

 

Oruç Tutarken Açlık ve Susuzluk Hissetmemenin Yolları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. açlık hissetmemenin yolları, kolay oruç tutmak ve oruç tutarken acıkmama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir