Evcil Hayvanlar İçin Minder Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Evcil Hayvanlar İçin Minder Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Evinizde hayvan besliyorsanız, bu paylaşımımız tam size göre… Kolay ve pratik bir şekilde resimli anlatımdan yararlanabilir ve sizde evinizdeki hayvanlarınız için eğlenceli ve keyif sürecekleri minderler yapabilirsiniz. Eski penyeden köpek minderi yapmak için de bu güzel fikri kullanabilirsiniz. Eski kazaktan yastık nasıl yapılır demeyin. Yapılıyor ve gayet de şık duruyor. Kazağı kestikten sonra içini doldurup, kenarlardan dikmeniz yeterli olacaktır.

Sizde evde eski penyeden köpek yastığı veya eski tişörtten köpek minderi yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra ortasını kabarık, kenarlardan simit şeklinde dikebilirsiniz. Daha sonra köpeğinizi mutlu edebilir ve sizde onun mutluluğuyla mutlu olabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evcil-hayvanlar-icin-minder-yapilisi

Kissen für Haustiere – cushions for pets – coussins pour animaux de compagnie – puder til kæledyr – almofadas para animais de estimação – cuscini per gli animali domestici

 

Plastik Şişelerden Puf Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. atık şişelerden puf yapımı, boş şişelerden puf yapılışı ve kolay puf yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir