Evde Ağaç Dallarından Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Ağaç Dallarından Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde ağaç dalları kullanarak çok güzel ve şık bir vazo yapabilirsiniz. Daha önce de sizlere evde kolay vazo yapımı ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştum. Bu yazımda yine sizlere çok güzel bir vazo süsleme çalışması paylaşacağım. Evde kolay vazo süsleme yapabilmeniz için size gereken malzemeler, bir adet teneke yada vazo yapabileceğiniz bir kutu… daha sonra yapıştırıcı ve ağaç dalları gerekiyor. Bu sayede boş teneke kutusu üzerine ağaç dallarını yapıştırarak harika bir dekoratif vazo yapabilirsiniz. Evde kurumuş ağaç dallarından vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-agac-dallarindan-vazo-yapimi

Vase Dekoration – vase decoration – décoration de vase

 

Evde Gömlek Şeklinde Peçete Katlama Sanatı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 peçete katlama yöntemleri, evde gömlek şeklinde peçete katlama ve farklı peçete katlama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir