Evde Bebek Örgü Bot Yapımı – Anlatımlı

Evde Bebek Örgü Bot Yapımı – Anlatımlı

Evde bebekler için örgü bot yapılışını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Yine aynı başlık altında güzel örneklerde paylaşacağım. Evde bebek örgü bot yapılışı ile ilgili daha önce anlatımlı çalışma yerine örnek modeller paylaşmıştım. Bu yazımda ise yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Eğer sizde evinizde bebeğinize bot şeklinde örgü bot yapmak istiyorsanız, bu yazımdaki anlatımlı çalışmayı mutlaka izlemelisiniz. Evde bebek örgü bot yapılışını öğrenebilir ve sizde bebeklerinize bot şeklinde çok güzel örgü bot modeli yapabilirsiniz. Yine bebek örgü bot modellerini de bu başlık altında sizlere paylaşacağım.

 
 

 

bottillons bebette – bebette booties – bebette Booties

 

Evde Keçeden Civcivli Not Defteri Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. felt chicks, fühlte Küken ve keçeden civciv figürü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir