Evde Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Evde Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Evde kolay ve pratik bir şekilde çanta nasıl yaparsınız? evde çanta yapılır mı? gibi sorulara cevap olacak bu paylaşımımız da sizlere evde kolaylıkla çanta yapabilmeniz için resimli anlatım sunuyoruz. Evde kolay çanta yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmaları sizde kısa sürede yapabilir ve evinizde işe yaramadığını düşündüğünüz eşyaları değerlendirebilirsiniz.

 
 

Evde nasıl çanta yapacağım diyenlerdenseniz mutlaka sitemizde size göre de güzel çalışmaların olduğunu düşünüyorum. Bu tür güzel çalışmaları daha önce ayrıntılı ve anlatımlı olarak paylaşmıştık. Hatta yazımızın altından da değişik çalışmalara yönelebilirsiniz. Evde çanta yapımıyla alakalı altta yer alan projeyi sizde uygulayabilir ve kısa sürede kendi özel çantanızı oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin.

Beutel, der zu Hause – bag making home – fabrication de sac la maison – sacchetto che fa a casa – saco de tomada de casa – taske gør hjem

 

Plastik Kaşıklardan Broş Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. broş nasıl yapılır, el yapımı broş ve el yapımı broş nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir