Evde Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Evde Çanta Yap

Evde kolaylıkla çanta yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere paylaşacağımız resimli anlatımı takip ederek, sizde harika bir el yapımı çanta yapabilirsiniz. Kumaştan çanta nasıl yapılır diyenler veya evde basit çanta yapmak istiyorum diyenlerden iseniz, bu güzel çalışmayı denemelisiniz.

 
 

Sizde evde el yapımı çanta yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapımı zor değil. Parçaları birleştiriyorsunuz ve biraz süsleme ile harika çantalar ortaya çıkarabiliyorsunuz. Evde çanta yapıp hemen kullanmaya başlayabilir ve gittiğiniz yerdekileri şaşırtmaya devam edebilirsiniz. Kolay gelsin.

bag making home – Beutel, der zu Hause – Beutel, der zu Hause – fabrication de sac la maison – saco de tomada de casa – sacchetto che fa a casa – taske gør hjem

 

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tuvalet kağıdı rulosu ile yapılanlar, tuvalet kağıdı rulosundan hediye paketi nasıl yapılır ve tuvalet kağıdı rulosundan hediye paketi yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. çiğdem gümüşsuy diyor ki:

    ben çiğdem paylaşımlarınızı çok beğeniyorum. evde çanta yapmak istiyordum. bu paylaşımınızı gördüm. çok teşekkürler. başka sitelerde de çanta yapılışları var. isterseniz onların linklerini vereyim ekleyin sitenize. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir