Evde Çoraptan Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Çoraptan Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Bu çalışmayı çok beğendim. Sizlerde evinizde eski çoraplarınızı değerlendirebilir ve böyle şirin oyuncaklara çevirebilirsiniz. Çocuklarınıza yüksek paralara oyuncak alana kadar, bu tür çalışmalar sayesinde onlara çok sevimli ve el yapımı oyuncaklar üretebilirsiniz. Yine bu tür oyuncakları ev hanımları yapıp satışa da sunabilirler. Evde fazlalık olan çoraplarınızı kullanarak bu tür çalışmalar yapabilirsiniz.

 
 

Benzer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Evde çoraptan oyuncak yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde çocuklarınıza çoraptan oyuncak veya evinize dekoratif süs olarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça basit ve kolay olan çoraptan oyuncak yapılışı sayesinde evinizi çeşitli oyuncaklarla süsleyebilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, bu yazımın sonunda yine benzer çalışmaların bağlantıları karşınıza çıkacak, tıklayarak onların da yapılışını anlatan resimlere ulaşabilirsiniz.

source : http://www.passionforum.ru/posts/13684-mk-kotjata-iz-nosochkov.html

jouets de stockage – stocking toys – Strumpf Spielzeug

 

Evde İpek Kurdele ile Boncuk İşleme Sanatı - Bilezik Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bead bracelet, bracelet perle ve evde ipekten boncuklu bilezik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir