Evde Deri Cep Telefonu Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Deri Cep Telefonu Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde yapılan kolay çalışmalara bir yenisini daha ekliyorum. Bu yazımda sizlere deriden cep telefonu kılıfı nasıl yapılır? bununla ilgili resimli güzel bir anlatım paylaşacağım. Bu sayede sizde evinizde artık deri parçalarını kullanarak evde deri cep telefonu kılıfı yapımını öğrenip, yapabileceksiniz. Deri cep telefon kılıfı satın almaya kalksanız epey para tutabilir.

 
 

Ancak siz evinizde deri parçaları ile kendi cep telefonunuz için harika kılıflar yapabilirsiniz. Hatta evden para kazanmak isteyenler içinde bu çalışma çok güzel bir satış ürünü olabilir. Deriden telefon kılıfı yapılışı ile ilgili sanırım sitemizde ki ilk yazımız bu… sizde evinizde kolaylıkla deri cep telefon kılıfı yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip edin ve sizde kendi deri kılıfınızı yapın.

 

source : http://handmade4all.com/clothes/426-how-can-i-reuse-or-recycle-scraps-of-leather.html

leather phone case – cas de téléphone en cuir – Leder Tasche

 

Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Tablo Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard table, Karton Tisch ve table de carton hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir