Evde Dondurma Çubuğundan Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Dondurma Çubuğundan Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde dondurma çubukları kullanarak harika bileklikler yapabilirsiniz. Dondurma çubuğu tahta ve kırılır ki… nasıl bileklik olacak? demeyin. Paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları yaparsanız, dondurma çubuğunu kırmadan bükebilir ve harika bileklikler yapabilirsiniz. Öncelikle dondurma çubuklarını kaynara yakın sıcaklıktaki bir bardak suyun içine bırakın, yumuşadıktan sonra kırılmadan esnetme şansınız olacak. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi istediğiniz şekli verebilirsiniz. Ancak bileğinize göre esnettikten sonra, tekrar bardağın içinde o şekli alışana kadar bekletin. Esnek bir şekilde bardağın şeklini alan dondurma çubuğunu boyayıp, bileklik olarak kullanabilirsiniz. Üzerine desenler, şekiller veya resim çizebilirsiniz. Kimse onun bir dondurma çubuğu olduğunu anlamayacak. Kolay gelsin.

 
 

source : http://www.craftaffection.com/2011/06/super-cute-bracelets.html

Loisir bar bracelet – hobby bar wristband – Hobby bar Armband

 

Evde Havludan Canavar Şeklinde Lif Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. canavar lif modeli, canavar şeklinde lif yapımı ve eski havludan lif yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir