Evde Düğmelerden Tabak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Düğmelerden Tabak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde işe yaramayan veya fazlalık düğmeleri bir araya getirin ve paylaşacağım resimli anlatımdaki çalışmayı sizde yapın. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma sayesinde düğmeden çok güzel dekoratif bir tabak yapabilirsiniz. Bunun için balon yardımına da ihtiyacınız olacak. Malzemeler oldukça basit… balon, düğmeler ve yapıştırıcı ile biraz hayal gücü… Evde kolaylıkla bu çalışmayı sizde yapabilir ve eğlenebilirsiniz.

Evde düğmelerden tabak yapılışını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel dekoratif vazo veya dekoratif kaseler yapabilirsiniz. Yaptığınız düğme kasesinin içine yine yapay çiçekler yapabilir ve dekoratif süsleme çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan kağıttan çiçek yapımı çalışmaları ile yaptığınız dekoratif düğme kasenin içine çiçekte yaptığınızda işlem tamamlanmış olur.

 
 

evde-dugmelerden-dekoratif-kase-yapimi

bol bouton – bowl button – Schüssel-Taste

 

Evde Eski Boş CD'den Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş cd den süs yapımı, boş dvd den süs yapımı ve décorations faciles hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir