Evde Düğmelerden Tabak Yapmak

Evde Düğmelerden Tabak Yapmak

Evde fazlalık düğmeleri kullanarak çok şık dekoratif tabaklar yapabilirsiniz. Tabak diyorum siz bu çalışmayı kase olarak da düşünebilirsiniz. Yaptığınız kaseleri evinizde bulunan masaların üzerine boş da koyabilirsiniz. Üzerine yapay çiçek koyup dekoratif süs olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce sitemizde sizlere düğmelerden kase yapılışı ile ilgili çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımın sonunda benzer yazılar şeklinde karşınıza o çalışma çıkacaktır. Benzer çalışmaları kendin yap ve dekorasyon kategorilerinde sıkça bulabilirsiniz.

Evde düğmelerden tabak yapmak isteyenler için altta resimli anlatım paylaştım. Öncelikle bu güzel çalışmayı yapabilmek için malzemeler şöyle ;

  • balon.
  • yapıştırıcı.
  • farklı düğmeler.
 
 

İlk yapmanız gereken balonu şişirip, üzerine yapıştırıcı sürmek ve ardından farklı boyuttaki düğmeleri üzerine tek tek fazla aralık bırakmadan yapıştırmak. Bu sayede düğmeleri yerleştirme işlemini tamamladıktan sonra balonu patlatabilirsiniz. Ortaya harika bir düğme tabak süsü çıkmakta… bu sayede sizde evinizde bu güzel dekoratif kase çalışmasını kullanabilirsiniz. Hatta bu tür çalışmalar yapıp, turistik yerlerde yaşıyorsanız mutlaka turistlere çok kolay bir şekilde satabileceğinizi unutmayın. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu çalışmaları yapmayı öğrenerek harika paralar kazanacakları ürünler üretmiş de olurlar. Kolay gelsin.

Düğmelerden tabak yapılışı çalışmasını yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Dekoratif kase yapılışı sayesinde evinizde yer alan masaların tam ortasına koyabilir ve boş dahi kullansanız harika dekorlar oluşturabilirsiniz. Mutlaka bu çalışmayı eviniz için düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.estanbul.com/dugmelerden-canak-yapimi-455427.html#.Vhu1X_ntmko

 

Eski Etekten Plaj Elbisesi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski elbiseden plaj elbisesi, eski etekten elbise yapmak ve eski etekten plaj elbisesi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir