Evde Eski Dergilerden Kelebek Yapımı – Anlatımlı

Evde Eski Dergilerden Kelebek Yapımı – Anlatımlı

Evde eski gazetelerden veya dergilerden kelebek yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyin, sizde evinizde eski dergi sayfalarından veya eski gazetelerden kolay kelebek yapın. Origami kelebek yapımı ile ilgili sitemizde origami kategorisinde diğer çalışmaları bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma da aslında origami kelebek yapımına benziyor. Eski dergilerden kelebek yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı kendiniz veya çocuklarınızla beraber yapabilirsiniz. Evde eski gazetelerden de kelebek yapabilirsiniz. Evde eski dergilerden kelebek yapılışı ile ilgili çalışmayı kolayca yapabilir ve küçük kelebek süslemeleri yapabilirsiniz. Buyurun dergilerden kelebek yapımı ile ilgili çalışmaya ;

 
 

evde-eski-dergilerden-kelebek-yapimi

butterfly Papier – butterfly paper – papier papillon

 

Evde Eski Kottan Duvara Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kot pantolondan süs yapılışı, eski kottan duvara süs ve kottan duvara askı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir