Evde Eski Kottan Battaniye Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eski Kottan Battaniye Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bol miktarda eski kot türü giysiniz varsa, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Evde eski kottan battaniye yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlara bakarak, sizde evinizdeki eski kotları değerlendirebilirsiniz. Tabi fazla kot pantolonunuz veya kot eşyalarınız varsa ihtiyacı olanlara vermenizi de öneriyoruz. Evde eski kottan battaniye yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı siz evinizde kottan masa örtüsü, kottan yatak örtüsü şeklinde kendinize göre de değiştirebilirsiniz. Evde eski kottan battaniye yapımını anlatan resimli anlatımlardaki adımları takip ederek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Evde eski kottan yatak örtüsü yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

source : http://www.goodshomedesign.com/diy-denim-rag-quilt/

jean couverture – jeans blanket – Jeans Decke

 

Evde Peçeteden Kase Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kase peçeteden, evde kolay kase yapımı ve evde peçeteden kase yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir