Evde Eski Kottan Oyuncak Ayı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eski Kottan Oyuncak Ayı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eski kot pantolonunuzdan oyuncak ayı yapmaya ne dersiniz? üstelik çok kolay ve kısa bir sürede… evet bu yazımda sizlere kot pantolondan veya eski kot türü eşyalarınızı kullanarak çok güzel ve sevimli bir oyuncak ayı yapılışını anlatan resimli anlatım paylaşacağım. Evde eski kottan oyuncak ayı yaparak arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Sevdiğinize hediye edebilir veya doğum günü yaklaşan birisine hediye olarak da düşünebilirsiniz. Evinizde eskiyen kot pantolonunuzu atmak yerine bu güzel oyuncak ayı çalışmasını yapabilirsiniz. Evde oyuncak ayı yapımı ile ilgili olarak sitemizde daha farklı çalışmalar da yer almaktadır. Sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde ve oyuncak kategorisinde birçok farklı oyuncağın yapımını anlatan çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde eski kottan oyuncak ayı yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

 

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-teddy-bear-from-old-jeans/

Jeans-Teddybär – jeans teddy bear – ours en peluche de jeans

 

Evde Kolay Muffin Kalıbı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit muffin kalıbı yapımı, evde kolay muffin kalıbı yapılışı ve evde kolay muffin kalıbı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. aynur diyor ki:

    baya iyiymiş ya bende denicem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir