Evde Eski Kottan Şık Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eski Kottan Şık Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eski kot pantolondan veya eski kot elbiselerinizden harika ve şık çantalar yapabilirsiniz. Daha önce de sitemizde buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda yine eski kot kullanarak harika şık çantalar yapabilmenizi gösteren güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde değişik ve şık çanta modelleri yapabilirsiniz. Evde eski kottan şık çanta yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip edin ve kendi şık çantanızı ortaya çıkarın. Eğer değişik çantalar yapmak isterseniz, resimli anlatımdaki adımları kendinize göre değiştirebilirsiniz. Evde eski kottan şık çanta yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-eski-kottan-sik-canta-yapimi

Jeanstasche – jeans bag – jean sac

 

Evde Gazoz Şişesinden Temizlik Fırçası Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balai en plastique, evde gazoz şişesinden süpürge yapımı ve evde kolay süpürge yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir