Evde Eski Tişörtten Kedi Evi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eski Tişörtten Kedi Evi Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere küçük dostlarımız olan kedilere çok güzel ve sıcak yuva yapabilmek için harika bir resimli anlatım paylaşacağım. Eski penyelerinizden kedi evi yapmak istiyorsanız, bu çalışma tam size göre… eski penyeden kedi evi yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde evinizde barınan kedilere harika kedi evleri yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve basit olan bu çalışma için size gerekenler, tel elbise askısı, eski penye veya eski tişört ve yastık türü bir minder… Resimli anlatımdaki adımları sizde uygulayabilir ve evinizdeki küçük dostlara harika yuvalar yapabilirsiniz. Bir nevi çadırı andıran bu çalışma ile evinizin içinde küçük yerleşim yerleri olacak. Kolay gelsin.

 
 

 

Katzenhaus – cat house – maison de chat

 

Evde Kolay Ponpon Örtü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay ponpon örtü yapılışı, evde kolay ponponlu halı yapımı ve evde ponpon kilim yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir