Evde Gazoz Şişesinden Temizlik Fırçası Yapımı

Evde Gazoz Şişesinden Temizlik Fırçası Yapımı

Evde tükettiğimiz yeşil gazoz şişesini keserek süpürge haline getirebilirsiniz. Evde içtiğiniz gazoz şişelerini sakın atmayın. Gazoz şişesinden pratik bir şekilde temizlik fırçası yapabilir ve süpürge yerine kullanabilirsiniz. Evde kola şişesi, gazoz şişesi veya daha doğrusu plastik şişeleri kullanarak kolaylıkla bu çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak evde gazoz şişesinden süpürge yapabilirsiniz. Bazen hiç olmadık zamanda süpürgeye ihtiyaç duyulur. O an için kolu komşudan isteyene kadar hemen tükettiğiniz bir pet şişe yardımı ile bu çalışmayı yaparak, süpürge ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Evde gazoz şişesinden temizlik fırçası yapılışı ise şöyle ;

 
 

evde-gazoz-sisesinden-temizlik-fircasi-yapimi

balai en plastique – plastic broom – Kunststoff-Besen

 

Evde Kolay Çiçekli Taç Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Blumenkrone, çiçek taç yapımı ve çiçekli taç yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir