Evde İple Şişe Süsleme – Soda Şişesinden Dekoratif Vazo Yapımı

Evde İple Şişe Süsleme – Soda Şişesinden Dekoratif Vazo Yapımı

Evde içtiğimiz soda şişelerini ya atarız, ya da geri dönüşüm için ayırırız. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yola çıkarak sizde evinizdeki soda şişelerini veya gazoz şişelerini atmayın ve biriktirin. Resimli anlatımda gösterildiği gibi saman ipinden veya hasır ipten şişeyi dolayın ve ortaya harika bir dekoratif vazo çıkmış olsun. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinize akustik vazolar veya dekoratif şık vazolar yapabilirsiniz. Yapacağınız vazoları evinize gelen misafirler gördüğünde ise muhakkak size soracaklardır. Bu vazoyu nereden satın aldın diye? evet bu çalışmayı sizde yapın sonucu görün.

 
 

evde-iple-sise-susleme-soda-sisesinden-vazo-yapimi evde-iple-sise-susleme-soda-sisesinden-vazo-yapimi2

 

Evde Plastik Tabaktan Oyuncak Tavşan Süsü Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde plastik tabaktan oyuncak tavşan yapımı, evde tavşan oyuncak yapımı ve plastik tabaktan tavşan süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Betül diyor ki:

    İple süsleme konusunda bu hiç aklıma gelmemişti dekor olarak gayet güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir