Evde Kabak Şeklinde İğnedanlık Yapmak

Evde kolay iğnedanlık yapmak için daha önce de benzer çok güzel ve şık çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere eğlenceli ve komik bir çalışmanın resimli anlatımını sunuyorum.

Evde kumaştan kabak şeklinde iğnedanlık yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği aşama aşama verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki tarifi uygulamak ve sizde kumaştan kabak şeklinde iğnelik yapabilirsiniz.

İğnedanlık olarak biliyorum ama, iğnelik de diyebiliriz. Kumaştan yada farklı kumaş malzemesinden bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Pamuk, iğne iplik gibi ek malzemeler de lazım olacak.

 
 

Tüm malzemeleri bir araya getirdikten sonra kumaştan kolay kabak iğnelik yapmak için resimli anlatımı takip etmek yeterli oluyor. Şimdi sizleri kumaştan kabak biçiminde iğnelik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-kabak-seklinde-ignedanlik-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193709

 

Evde Kartondan Dantelli Sandık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kartondan çeyiz sandığı yap, kartondan dantelli sandık yap ve kartondan ekmek dolabı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir