Evde Kağıt Gül İle Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıt Gül İle Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizin kapısına harika bir kapı süsü yapabilirsiniz. Bu çalışmada kağıttan güller yapıyorsunuz ve bir simit yardımı ile yaptığınız gülleri simide yapıştırıp, ortaya harika bir kapı süsü çıkmakta… evde kağıttan gül yapıp çok kolay bir şekilde kapı süsleri yapabilirsiniz. Evde kolay kapı süsü yapımı ile ilgili diğer çalışmaları sitemizdeki evde nasıl yapılır ve kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz. Evde kağıttan kapı süsü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizin kapısına bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız buyurun kağıt ile kapı süsü yapılışını anlatan resimli anlatıma ;

 
 

evde-kagittan-kapi-susu-yapimi

garniture de porte en papier – paper door trim – Papiertürverkleidung

 

Evde Kartondan Balon Sarkaç Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balon sarkaç süs yapımı, balon sarkaç yapılışı ve eva kağıdından sarkaç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir