Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım

Kağıt tabaktan yapılan birçok çalışmayı daha öncede paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kağıt tabak kullanarak nasıl güzel çalışmalar yapabileceğinizi göstereceğim. Evde kağıt tabaktan abajur yapımı sayesinde sizde fazlalık kağıt tabakları kullanarak çok şık abajurlar yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak aynı çalışmayı sizde evinizde rahatlıkla ve eğlenerek yapabilirsiniz.

Malzemeler :

– kağıt tabak.
– makas.
– cetvel.
– kalem.
– silikon. ( yapıştırıcı )

 
 

Evde bu güzel çalışmayı sizde eğlenerek yapabilir ve evinize harika bir dekoratif abajur yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde binlerce kendin yap projesine ulaşabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak evden para kazanabilirsiniz. Çoğu bayanın evde para kazanma imkanına ek olarak bu çalışmayı yaparak, internet üzerinden veya turistik yerlerde kolaylıkla satılabilir.

evde-kagit-tabaktan-abajur-yapimi

Pappteller, Lampenschirme – assiettes en papier, abat-jour – paper plates, lampshades

 

Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kürek nasıl yapılır, deterjan kutusundan kürek yapımı ve evde basit kürek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir