Evde Kağıttan Kolay Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Kolay Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Kapı süsü yapılışı ile ilgili birçok paylaşımdan sonra bu gün sizlere kağıttan kapı süsü yapımı ile ilgili bir çalışma paylaşacağım. Evde kağıttan kolay kapı süsü yapılışı sayesinde sizde kolay bir şekilde kağıt kullanarak harika kapı süsleri yapabileceksiniz.

 
 

Kağıttan kapı süsü yapmak çok kolay… ihtiyacınız olan sadece renkli kağıt, yada eva kağıdı, hiç olmadı karton kağıt da kullanabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kağıttan kolay kapı süsü yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

Evde Strafordan Minyatür Ev Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan minyatür ev yapımı, evde minyatür ev yapımı ve evde strafordan minyatür ev yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir