Evde Kağıttan Kolay Kase Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Kolay Kase Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde kağıttan kase yapımı ile ilgili daha öncede çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine kağıt kullanarak çok güzel şık kaseler yapmayı öğreten bir resimli anlatım paylaşacağım. Dergi sayfalarından kase yapımı veya gazete kağıdından kase yapılışı ile ilgili bu çalışmayı kolaylıkla farklı kağıt türlerinden de yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde evinizde kağıttan kaseler yapabilirsiniz. Evde kağıttan kase yapımı ile ilgili yazımın sonunda yine anlatımlı bir video bulunmaktadır. Resimli anlatımda takıldığınız bir nokta olursa, anlatımlı videoyu izlemenizi öneririm. Bu sayede sizde evinizde kolaylıkla kağıttan kaseler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

bol de papier – paper bowl – Papierschüssel

 

Evde Portakaldan Kuş Yemliği Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bird feeders, evde kolay kuş yemliği yapımı ve Futterhäuschen hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir