Evde Kağıttan Kral Tacı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Kral Tacı Yapımı – Resimli Anlatım

Aslında bu çalışma kız çocuklarımız için… kral tacı yazdım ama, kraliçe tacı dememiz daha doğru olur. Evde kağıttan kraliçe tacı yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ve şablondan yararlanarak sizde evinizde kağıttan veya kartondan kral tacı veya kraliçe tacı yapabilirsiniz. Çocuklarınızı sevindirmek istiyorsanız bu çalışmayı onlarla birlikte yapın. Hem onların el işi marifetleri gelişmiş olur. Hem de ebeveynleri ile eğlenceli bir zaman geçirmiş olurlar. Evde kartondan kraliçe tacı yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmanın içinde kraliçe tacı şablonu da yer alıyor. Bu sayede sizde karton veya eva kağıdından yada renkli fon kağıdından kraliçe tacı şablonunu çıkarabileceksiniz. Evde kolay bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

Karton Königkrone – cardboard king crown – couronne de roi de carton

 

Evde Kolay Hasır Şapka Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. chapeau de paille, evde hasır şapka nasıl yapılıyor ve evde hasır şapka örme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir