Evde Kağıttan Kurdele Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Kurdele Yapımı – Resimli Anlatım

Farklı bir kağıt katlama çalışması ile yine karşınızdayım. Bu yazımda size kağıttan kurdele yapımı ile ilgili birkaç resim paylaşacağım. Resimli anlatımlarda gösterildiği gibi sizde evde eva kağıdından veya el işi kağıdından bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Süslemelerde kullanabilir veya mektuplarınızın üzerine kurdele süsü yapabilirsiniz. Evde kağıttan kurdele yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde kurdele süsü yapmak istediğinizde bu güzel çalışma sayesinde kısa sürede kağıttan kurdele süsleri yapabileceksiniz. Daha önce origami kurdele çalışması paylaşmıştım. Bu yazımda ise yine benzer bir çalışma paylaşacağım. Evde kağıttan kurdele yapılışı ile ilgili bu güzel çalışma ile kağıttan kurdele süsleri yapabilirsiniz. Evde kağıttan kurdele çalışması ise şöyle ;

 
 

 

Papierbänder – paper ribbons – rubans en papier

 

Evde Eski Kazaktan Bere Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit bere yapımı, Baskenmütze von Pullovern ve béret chandails hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir