Evde Kağıttan Mavi Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Mavi Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde yapay çiçek yapımı ile ilgili sanırım her gün paylaşımlarda bulunuyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel yapay bir çiçek yapma ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Evde eva kağıdından gül yapabilirsiniz. Hatta renkli fon kağıdından gül yapabilirsiniz. Kumaştan gül yapabilirsiniz. Her türlü kağıt türünden kolay bir şekilde gül figürleri yapabilirsiniz.

Kağıttan mavi gül figürleri hazırlayabilir ve boşta olan vazolarınıza koyabilirsiniz. Bu çalışmayı eva kağıdı ile renkli fon kağıtlarıyla yada kumaştan yapabilirsiniz. Kartondan da güller yapabilir ve vazolarınızı şenlendirebilirsiniz. Evde kağıttan mavi gül yapılışını anlatan resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kagittan-mavi-gul-yapimi

Papier blaue Rose – paper blue rose – bleu papier rose

 

Ayakkabı İpinden Kalpli Kolye Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı ipinden kalpli kolye, bağcıktan kalpli kolye yapımı ve collier coeur hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir