Evde Kağıttan Yıldız Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Yıldız Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay süs yapımı ile ilgili bir başka çalışma ile beraberiz. Bu yazımda sizlere kağıttan yıldız sarkaç süs yapılışını anlatan resimler paylaşacağım. Kolay yapımı sayesinde sizde evinizde kağıttan yıldız şeklinde sarkaç süsler yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederseniz, yıldız sarkaç süslemesini kolaylıkla sizde evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Bu gibi çalışmalar aslında önemsiz gözükse de, bir kutlama anında veya doğum günlerinde ister istemez lazım oluyor. Bu çalışmayı yapmasanız da, en azından resimli anlatımdan yapılışını öğrenebilirsiniz.

 
 

Evde kağıttan yıldız sarkaç süs yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

source : http://www.craftynest.com/2010/12/sheet-music-christmas-tree-ornaments/

ornement papier – paper ornament – Papier Ornament

 

Evde Kola Şişesinden Tablo Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde pet şişeden desen yapımı, kola şişesi ile desen yapımı ve kola şişesinden yaprak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir